امروز: دوشنبه, 28 مرداد 1398

برگزاري جشن ميلاد امام رضا عليه السلام

بسم الله الرحمن الرحيم

در سالروز تولد امام هشتم، حضرت امام رضا عليه السلام، مراسم جشن ميلاد آن حضرت بهمت هيئت جوانان حسيني قراخيل در موسسه قرآن و عترت شهداي قراخيل برگزار گرديد.

مراسم ميلاد با برنامه هاي متنوعي از قبيل اجراي مسابقه براي كودكان و نوجوانان، اجراي مسابقه فرهنگي، مولودي خواني و سخنراني جناب آقاي دكتر نعمت زاده همراه بود.

در پايان مراسم نيز از ارادتمندان اهل بيت عليهما السلام پذيرايي بعمل آمد.

 

ادامه مطلب: برگزاري جشن ميلاد امام رضا عليه السلام

مراسم سالگشت ارتحال امام خميني (ره) در قراخيل

بسم الله الرحمن الرحيم

 

مراسم گراميداشت ارتحال بنيانگذار انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) در سال شب 14 خرداد در مصلي جمعه قراخيل برگزار گرديد.

سخنران مراسم حضرت حجت الاسلام روحاني امام جمعه محترم شهرستان بابل بوده اند.

ايشان طي سخراني انقلابي خويش علاوه بر تبريك به مردم قراخيل به سبب برخورداري از نعمت معنويت و همچنين برگزاري نماز جمعه در قراخيل، يكي از اصلي ترين آفت هاي انقلاب را تحريف آرمان  و شخصيت امام راحل دانسته و بر لزوم تبيين هر چه بيشتر آرمانهاي امام و انقلاب تاكيد نمودند.

 

 

ادامه مطلب: مراسم سالگشت ارتحال امام خميني (ره) در قراخيل

مراسم ارتحال حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی

بسم الله الرحمن الرحیم

مراسم ارتحال یار امام و رهبری حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مسجد فاطمیه قراخیل برگزار گردید.

 

ادامه مطلب: مراسم ارتحال حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی

محفل انس با قرآن در قراخيل

در روز پنج شنبه مورخ 26/2/98 با همت قاري كشوري قرآن،برادر روح اله حيدري و با همكاري ستاد برگزاري محفل انس با قرآن،اين محفل در مسجد جامع قراخيل برگزار گرديد.

اين برنامه كه با مجري گري مجري توانمند صدا و سيماي مركز مازندران،آقاي عرب همراه بود با استقبال علاقه مندان به قرآن مخصوصا نوجوانان و جوانان مواجه شد.

در ابتداي برنامه كليپي از بيانات مقام معظم رهبري در رابطه با اهتمام هر چه بيشتر به قرائت و توجه به معاني و تدبر در قرآن پخش شد و سپس يكي از نونهالان به قرائت قرآن پرداختند،پس از آن مبتهل توانمند آقاي مسلمي ابتهال خود را به زيبايي اجرا نمودند.

 

ادامه مطلب: محفل انس با قرآن در قراخيل

مراسم وداع با شهید خوشنام

بسم الله الرحمن الرحیم

 

مراسم شب وداع با پیکر مطهر شهید گمنام از شهدای عملیات کربلای چهار با حضور گسترده اهالی قدر شناس قراخیل در مسجد مهدیه برگزار گردید.

 

طراحی قالب توسط : گروه برنامه نویسی قرمز