امروز: یکشنبه, 03 مرداد 1400

آمریکا کم آوردی سوت بزن !!

« بسم الله القاسم الجبارین »

 

 " آمریکا ؛ کم آوردی سوت بزن..."

آمریکا ؛ اگر پدران ما در خرمشهر 45 روز در مقابل فضاحت تان  مقاومت کردند ، ما فرزندان همان نسلیم که 8 ماه در مقابل ترکش های ماهواره ای و بی بصیرتی خائنان ایستادیم و جارو کردیم این بی بصیرتی را و تو و آنان را به زباله دان تاریخ سپردیم ...
حالا کم آوردی سوت بزن .

 

 

آمریکا ؛ از تو سپاسگزاریم که جنگ تحمیلیِ 8ماهه ای به راه انداختی  واضمحلال  فکر و اندیشه مان  را نیت کردی . اما دیدی اشتیاق ما را برای جانبازی در راه دین و آرمان هایمان ؟؟ فراوان سپاس ای شیطان بزرگ و گرگ صفت ، که بانی شدی تا ما خود را در بوته ی آزمایشی  بیندازیم وعیار بصیرتمان  را بسنجیم . سنجیدیم و در برابر امام و رهبری و شهدا توانستیم رو سپید شویم .

حالا کم آوردی سوت بزن.

 


آمریکا ؛ ما همچون شیر مردان و شیر زنان ملت مان ، اسلحه ی غیرت و مروت مان را بر دوش می گیریم و اندیشه ای بلند را که لالایی مادرمان  بوده برلب میگماریم و فریادمرگ بر آمریکا را ذکر بعد از نمازمان قرار می دهیم  .

حالا کم آوردی سوت بزن.

 

 

آمریکا ؛ ما یک  طیب الله انفسکمِ آقا یمان را به دنیایی نمی فروشیم .

حالا کم آوردی سوت بزن .

 

آمریکا ؛ اگر عده ای در مقابل پارس شما ، دم تکان می دهند و خود را نجس می کنند . کسانی که در هوای مه آلود ، دنبال کرسی و صندلی پوشالی خود می گردند و نمی شنوند ندای هدایت گرانه ی حضرت ولی را ، هرگز مپندار که مَثَل ما مَثل آنان است . که سخت در اشتباهی. مَثل ما به خامنه ای ، مَثل پدرانمان است به خمینی .

حالا کم آوردی سوت بزن.

 

آمریکا ؛ صدای شما برای ما به مثابه صدای جیر جیرک است که گاهی صدایش ، دست مایه ی خنده ی ما می شود .بخصوص زمانی که فرمانده ،لایه های پنهانی شیطنت و حماقت شما را تشریح و ترسیم می کند نمی دانید چقدر دولت و دولت مردان تان دلقک می شوند در خاطرِ ملت ما. وای به روزی که فرمانده ،فرمان دهد.

حالا کم آوردی سوت بزن.

 

 

آمریکا ؛ فرمانده گفته شما دستکشی مخملی که درونش چدنی ست بر دست می گذارید ، و این چنین دولت ها و ملت ها را فریب می دهید ، فرمانده گفته شما توهم پدر خواندگی همه ی دول را در سر می پرورانید و چون دوره گردی در منطقه ی ما راه می روید تا برای خودتان یار جمع کنید ، دیدید کیاست فرمانده ی مارا که چطور دست تان را برایمان رو کرد؟

حالا کم آوردی سوت بزن .

 

 

آمریکا ؛ سال 62 ،عملیات خیبر، جزیره ی مجنون ، یادت هست ؟! این روزها دل ما " مجنون تر " از هر عاشقی است . و این عشق ما را حیدری می کند برای در آوردن چشم هر فتنه ای که  بخواهد در جزیره  مجنون دل ما  سقیفه ای  از نو برپاکند. در جزیره ، چشمان  علی آسمانی تر از " طلائیه " است و بسیجیان وام دار نگاه اویند.

حالا کم آوردی سوت بزن .

 

آمریکا؛ بسیجیان  خامنه ای واقعی تر از بسیجیان خمینی اند . آقای همه ی گزینه ها روی میز است ،

حالا کم آوردی سوت بزن .

آمریکا ؛ فرمانده مان گفته  که اگر دشمن دست از پا خطا کند ، عاشورای دیگری به راه می اندازیم . او در کلام خود صادق است و ما نیز تابع فرمانش ...تازه ؛غسل شهادت هم كرده ايم .

حالا کم آوردی سوت بزن .

 

 

آمریکا ؛ هریک از ما بسیجیان ، مالک اشتری برای رهبر است و ما اقتدار آسمانی مان را از شوکت علوی مولایمان امام خامنه ای گرفته ایم . حالا کم آوردی سوت بزن .

 

آمریکا ؛ کم آوردی سوت بزن ...پشت گوش بندازی دلگیر می شماااا  !!!

نظرات   

 
آبجی
+5 #23 آبجی در تاریخ: چهارشنب 13 آذر 1392 ، ساعت 09:09 ب ظ
تتتککککبیییرررر ؛ تکبیر
آفرین به فرمانده من ، ما ، تو
جانم فدای رهبر
نقل قول
 
 
م ک ع
+1 #22 م ک ع در تاریخ: پنج شنبه 07 آذر 1392 ، ساعت 07:09 ب ظ
سلام درسایت رسمی تان از مطالب جالب و متنوع و عکس های ازمحل خودمان واز اخبارروز محل استفاده شود تا ازبیندگان بیشتری به نیت توسعه سایت و تبلیغات بیشتری جهت معرفی پایگاه انجام بدهید خدا خیر دنیا وآخرت بشما عنایت کند م ک ع
نقل قول
 
 
بسیجی
+4 #21 بسیجی در تاریخ: سه شنبه 05 آذر 1392 ، ساعت 11:09 ب ظ
بسیجی یعنی بصیرت ، یعنی صبر وایثار یعنی تواضع،یعنی ایستادگی دربرابرحرف زور
نقل قول
 
 
صلوات بفرست...
+5 #20 صلوات بفرست... در تاریخ: سه شنبه 05 آذر 1392 ، ساعت 10:09 ب ظ
سایتمون خیلیم پرباره ومنم دوستش دارم
امیدوارم یه باردیگه نظرمو با دقت بخونید و همه بیشتر به پربارشدنش کمک کنیم.بازهم تشکر
نقل قول
 
 
شریعتی
-1 #19 شریعتی در تاریخ: سه شنبه 05 آذر 1392 ، ساعت 10:09 ب ظ
منظور من فقط کلمه سوت زدن نبود!!!
نقل قول
 
 
شریعتی
+3 #18 شریعتی در تاریخ: سه شنبه 05 آذر 1392 ، ساعت 10:09 ب ظ
اوکی صلوات فرستادم هر کی نظر خودش ;-)
نقل قول
 
 
صلوات بفرست...
+7 #17 صلوات بفرست... در تاریخ: سه شنبه 05 آذر 1392 ، ساعت 09:09 ب ظ
سلام من به نطرشمانمره منفی دادم نه به نظر آقا،چون ته نظرآقاگفتید"جلو ترازآقاحرکت نکنید "ومن فکرکردم مربوط به این نوشته ست.چون به نطر بنده تونوشته هیچ تقدم وتأخری نسبت به رهبری مشاهده نشد.ولی خوب توضیح دادیداین نظرتون مربوط به متن فوق نبود،بنده هم قانع شدم.شایدبه"آمری کاسوت بزن"دقت کردیدوگفتید مطلب پربار نیست. این تیکه که بین مردم رواج داره نو بودوبنده خوشم اومدولی غیراین شمامیتونی توبقیه قسمتهامقاومت وبصیرت وولایی بودن مردم ایران روکه بازبانی ساده وقابل فهم به آمریکامتذکر شدببینید.البته این نظربنده هست.نظر شماهم محترم نظربنده هم محترم.هیچکسی باکسی دعوا نداره.خوبه ما فکرکنیم شمانسبت به نگارنده غرضی دارید؟خب؛مسلماً نه.تازه درنظر داشته باشیدکه مابا یه عده نویسنده حرفه ای سروکارنداریم.ای نانه میتونن مطالبوازجایی کپی کنن ونه میتونن سایت رو راکدرها کنن.سایت رو بچه های جوون خودمون میگردونن وسعی میکنن مطالبی روکه نیازماست درحدتوانشون بنویسن کاری ک ممکنه خیلیانتونن..این اعلاوه برانتقاد به همکاری احتیاج دارن. فراموش نکنیدکه همه باهمیم وهرکسی که نظراون یکی رو نقدمیکنه الزاماغرض نداره.
نقل قول
 
 
شریعتی
+1 #16 شریعتی در تاریخ: سه شنبه 05 آذر 1392 ، ساعت 04:09 ب ظ
با سلام خدمت اون عزیزانی که به نظری که من مینویسم با جدید تمام منفی میدهند نظر آقا منفی داشت؟!!!
نقل قول
 
 
شریعتی
-1 #15 شریعتی در تاریخ: سه شنبه 05 آذر 1392 ، ساعت 04:09 ب ظ
نگارنده با تشکر از شما به خاطر اینکه زحمت میکشید و این مطالب رو مینویسید به نظر من این مطلب نو بود ولی تو این سایت باید مطالب پر بارتری قرار بگیره لازم هم نیست همه سلایق رو راضی کنه من توانایی نگارندگی ندام و اما توانایی خواندن دارم یعنی با مطالبی که در سایتهای دیگر میخواندم این مطلب پر بار نبود و باز هم میگم اگه مطلب نداشتید لازم نیست هر مطلبی رو تو سایت قرار بدید این نظر شخصی من بود بعد هم اینکه متنی که از آقا نوشتم مربوط به مطلب شما نبودو فقط چون صفحه ای به این منظور نبود در اینجا نوشتم وگرنه اون رو متصل به نظرم میکردم صوت هم سوت است چشم خانم معلم املا. اگر شما دفاع نکنید جای تعجب دارد!
نقل قول
 
 
نگارنده
+7 #14 نگارنده در تاریخ: دوشنبه 04 آذر 1392 ، ساعت 10:09 ب ظ
سلام جناب شریعتی. همچنان که مدیر محترم سایت مدام تأکید می کنند اینه که هر بزرگواری که میتونه مطالب پربارتری رو برای سایت ارسال کنه و شما هم از این دعوت مستثنی نیستید . از اینکه مطالب پخته و پربار نبود، جداًعذرخواهم ولی مسلماًما نمیتونیم همه ی سلایق روراضی نگه داریم.ومن اصلا نفهمیدم کجای این مطلب جلوتر از آقا حرکت کردن رو به ذهن شمامتبادر کرد؟اگر استنباط شماازمتن بنده این بودکه منظورم از افراد بی بصیرت،دولته بایدعرض کنم که حتی سر سوزنی منظورم مسئولین وقت و افراد مذاکره کننده نبوده و اصلا این مطلب ربطی به مذاکرا هسته ای نداشت .ربطش رو متوجه نشدم!!شما که مطالب پربار و کم بار روخوب تشخیص می دید حتماً میدونید درستش ""سوتِ"" نه "صوت". درضمن بنده میتونم ازنوشته دفاع کنم ولی به احترام نقد شما فعلا ترجیح میدم دفاع نکنم.باز هم متشکرازاینکه اظهارنظرکردید.
نقل قول
 

ارسال نظر

کد امنیتی
بارگزاری مجدد

طراحی قالب توسط : گروه برنامه نویسی قرمز