امروز: یکشنبه, 22 تیر 1399

تجمع بزرگ روز تاسوعا

بسم رب الحسین

 

مطابق سنت چند ساله اخیر بزرگترین تجمع عزاداری حسینی در قراخیل در روز تاسوعا برگزار گردید.

مراسم امسال نیز با استقبال هزار نفری اهالی قراخیل و روستاهای اطراف در محل سالن ورزشی شهید مولائی قراخیل بصرف ناهار برگزار گردید.

سخنران مراسم حجت الاسلام حسینی و مداح مراسم نیز کربلایی علی علپور بوده است.

 

 

ادامه مطلب: تجمع بزرگ روز تاسوعا

برگزاري راهپيمايي روز قدس در قراخيل

بسم الله القادر

 

براي دومين سال متوالي، پس از تشكيل نماز جمعه در قراخيل، همراه با ديگر شهرهاي ايران، مقارن با آخرين جمعه ماه مبارك رمضان راهپيمايي روز قدس در قراخيل نيز برگزار گرديد.

راه پيمايي امسال به دلايل مختلف از جمله گرماي نسبي هوا و همچنين مقارن بودن با فصل كشاورزي با استقبال كمتري نسبت به سال گذشته برگزار گرديد.

نكته قابل تذكر به مسئولين امر اينكه ، با توجه به اينكه نهادينه كردن فرهنگ شركت در راهپيمايي در قراخيل نياز به برنامه ريزي،تبليغات و آسيب شناسي در طول چند سال دارد، بايد نسبت به اين موضوع با دقت و حساسيت بيشتري توجه نمود.

 

عكس:قراخيل آنلاين

ادامه مطلب: برگزاري راهپيمايي روز قدس در قراخيل

برنامه های هفته دفاع مقدس سال 95

  بسم الله الرحمن الرحیم

با فرا رسیدن 31 شهریور،سالروز حمله وحشیانه رژیم بعثی عراق به ایران اسلامی و آغاز هفته دفاع مقدس،برنامه های تدارک دیده شده به این مناسبت توسط پایگاه بسیج ثارالله قراخیل اجرا گردید.

اولین برنامه تدارک دیده شده،برگزاری مراسم زیارت عاشورا با یاد شهدا و ایثارگران دفاع مقدس در صحن مسجد مهدیه بود که پس از مراسم حاج آقا علیجانزاده فرمانده محترم پایگاه بسیج ثارالله قراخیل به تبیین برنامه های این هفته پرداختند.

 

 

ادامه مطلب: برنامه های هفته دفاع مقدس سال 95

برگزاري مراسم شبهاي قدر در قراخيل

بسم الله الغفور

همانند سالهاي گذشته، امسال نيز مراسم شبهاي قدر در مساجد قراخيل برگزار گرديد.

علاوه به مراسمهاي سنتي همه ساله، چند ساليست هيئت جوانان حسيني قراخيل نيز مبادرت به برگزاري مراسم احياء با شيوه اي تقريبا متفاوت اقدام مي نمايد كه جاي خالي چنين مراسم هايي در محل احساس ميشده است.

امسال هيئت جوانان حسيني قراخيل با دعوت از سخنرانان آقاي دكتر عباس متدين،دكتر نصرالله پور و خطيب ارزشمند حافظ كل قرآن برادر عمران بابايي و با مناجات خواني برادران رامشگر،اكبري،‌عابدي و صادق نژاد مراسم شب هاي قدر را در مسجد مهديه برگزار نمود.

 

 

 

ادامه مطلب: برگزاري مراسم شبهاي قدر در قراخيل

ديدار استاندار مازندران با خانواده شهدا و ايثارگران قراخيل

بسم الله الرحمن الرحيم

بمناسبت هفته بسيج استاندار محترم مازندارن جناب دكتر ربيع فلاح طي برنامه اي نشست صميمانه اي با خانواده شهدا و ايثارگران قراخیل داشتند.

در اين بازديد،استاندار محترم از پروژه هاي در حال اجراي قراخيل نیز بازديد بعمل آوردند.

پروژه هايي از قبيل مجتمع هاي فرهنگي شهداي قراخيل و مجتمع فرهنگي قرآن و عترت،پروژه بزرگ چهار بانده كردن جاده اصلي قراخيل و بقيه پروژه هاي اجرا شده،از قبيل اورژانس 115،مركز توزيع برق بخش بالاتجن،زمين ها و مجتمع هاي ورزشي و ساير پروژه ها مورد بازدید قرار گرفت.

در ادامه ایشان ضمن حضور در گلزار شهداي سيد ميرزا،در گلزار شهداي امامزاده طاهر با خانواده شهدا و ايثارگران ملاقات نمودند.

 

 

جناب دكتر فلاح استاندار محترم مازندران،ضمن ابراز خوشنودی از حضور در قراخيل و اداي احترام به خانواده شهدا و ايثارگران به بيان سخناني در رساي مقام شهيد و شهادت پرداختند.

ادامه مطلب: ديدار استاندار مازندران با خانواده شهدا و ايثارگران قراخيل

طراحی قالب توسط : گروه برنامه نویسی قرمز