امروز: سه شنبه, 27 مهر 1400

برنامه محرم هيئت جوانان حسيني قراخيل

بسم رب الحسين

با فرارسيدن ماه محرم و با توجه به پروتكل هاي ابلاغي، مراسم عزاداري ايام شهادت امام حسين عليه السلام و ياران با وفايش در حياط مدرسه شهيد بلبلي قراخيل برگزار گرديد.

در اين مراسم بمدت يازده روز از سخنراني حجت الاسلام محرابيان و مداحي كربلاي حسن رستمي بهره برده شد.

اين مراسم با استقبال اهالي محل علي الخصوص نوجوانان و جوانان مواجه گرديد.

 

ادامه مطلب: برنامه محرم هيئت جوانان حسيني قراخيل

تجمع بزرگ روز تاسوعا

بسم رب الحسین

 

مطابق سنت چند ساله اخیر بزرگترین تجمع عزاداری حسینی در قراخیل در روز تاسوعا برگزار گردید.

مراسم امسال نیز با استقبال هزار نفری اهالی قراخیل و روستاهای اطراف در محل سالن ورزشی شهید مولائی قراخیل بصرف ناهار برگزار گردید.

سخنران مراسم حجت الاسلام حسینی و مداح مراسم نیز کربلایی علی علپور بوده است.

 

 

ادامه مطلب: تجمع بزرگ روز تاسوعا

برگزاري مراسم شبهاي قدر در قراخيل

بسم الله الغفور

همانند سالهاي گذشته، امسال نيز مراسم شبهاي قدر در مساجد قراخيل برگزار گرديد.

علاوه به مراسمهاي سنتي همه ساله، چند ساليست هيئت جوانان حسيني قراخيل نيز مبادرت به برگزاري مراسم احياء با شيوه اي تقريبا متفاوت اقدام مي نمايد كه جاي خالي چنين مراسم هايي در محل احساس ميشده است.

امسال هيئت جوانان حسيني قراخيل با دعوت از سخنرانان آقاي دكتر عباس متدين،دكتر نصرالله پور و خطيب ارزشمند حافظ كل قرآن برادر عمران بابايي و با مناجات خواني برادران رامشگر،اكبري،‌عابدي و صادق نژاد مراسم شب هاي قدر را در مسجد مهديه برگزار نمود.

 

 

 

ادامه مطلب: برگزاري مراسم شبهاي قدر در قراخيل

برگزاري راهپيمايي روز قدس در قراخيل

بسم الله القادر

 

براي دومين سال متوالي، پس از تشكيل نماز جمعه در قراخيل، همراه با ديگر شهرهاي ايران، مقارن با آخرين جمعه ماه مبارك رمضان راهپيمايي روز قدس در قراخيل نيز برگزار گرديد.

راه پيمايي امسال به دلايل مختلف از جمله گرماي نسبي هوا و همچنين مقارن بودن با فصل كشاورزي با استقبال كمتري نسبت به سال گذشته برگزار گرديد.

نكته قابل تذكر به مسئولين امر اينكه ، با توجه به اينكه نهادينه كردن فرهنگ شركت در راهپيمايي در قراخيل نياز به برنامه ريزي،تبليغات و آسيب شناسي در طول چند سال دارد، بايد نسبت به اين موضوع با دقت و حساسيت بيشتري توجه نمود.

 

عكس:قراخيل آنلاين

ادامه مطلب: برگزاري راهپيمايي روز قدس در قراخيل

برنامه های هفته دفاع مقدس سال 95

  بسم الله الرحمن الرحیم

با فرا رسیدن 31 شهریور،سالروز حمله وحشیانه رژیم بعثی عراق به ایران اسلامی و آغاز هفته دفاع مقدس،برنامه های تدارک دیده شده به این مناسبت توسط پایگاه بسیج ثارالله قراخیل اجرا گردید.

اولین برنامه تدارک دیده شده،برگزاری مراسم زیارت عاشورا با یاد شهدا و ایثارگران دفاع مقدس در صحن مسجد مهدیه بود که پس از مراسم حاج آقا علیجانزاده فرمانده محترم پایگاه بسیج ثارالله قراخیل به تبیین برنامه های این هفته پرداختند.

 

 

ادامه مطلب: برنامه های هفته دفاع مقدس سال 95

طراحی قالب توسط : گروه برنامه نویسی قرمز