امروز: چهارشنبه, 07 آبان 1399

ديدار استاندار مازندران با خانواده شهدا و ايثارگران قراخيل

بسم الله الرحمن الرحيم

بمناسبت هفته بسيج استاندار محترم مازندارن جناب دكتر ربيع فلاح طي برنامه اي نشست صميمانه اي با خانواده شهدا و ايثارگران قراخیل داشتند.

در اين بازديد،استاندار محترم از پروژه هاي در حال اجراي قراخيل نیز بازديد بعمل آوردند.

پروژه هايي از قبيل مجتمع هاي فرهنگي شهداي قراخيل و مجتمع فرهنگي قرآن و عترت،پروژه بزرگ چهار بانده كردن جاده اصلي قراخيل و بقيه پروژه هاي اجرا شده،از قبيل اورژانس 115،مركز توزيع برق بخش بالاتجن،زمين ها و مجتمع هاي ورزشي و ساير پروژه ها مورد بازدید قرار گرفت.

در ادامه ایشان ضمن حضور در گلزار شهداي سيد ميرزا،در گلزار شهداي امامزاده طاهر با خانواده شهدا و ايثارگران ملاقات نمودند.

 

 

جناب دكتر فلاح استاندار محترم مازندران،ضمن ابراز خوشنودی از حضور در قراخيل و اداي احترام به خانواده شهدا و ايثارگران به بيان سخناني در رساي مقام شهيد و شهادت پرداختند.

 

ايشان با اشاره به تقديم 44 شهيد و 270 جانباز و سه آزده و حضور بيش از 1700 بسيجی در پايگاه بسيج برادران و خواهران بيان نمودند:با توجه به اين آمار ديگر  قراخيل نياز به معرفي در ديگر زمينه ها ندارد.

 

 

 

ايشان در ادامه ضمن اشاره به جايگاه و پتانسيل استثنايي و منحصر بفرد قراخيل در تمام زمينه ها مخصوصا از لحاظ حضور در جايگاههاي مديريتي و اجرايي شهرستاني و استاني بيان داشتند با توجه به مشاركت مثال زدني اهالي قراخيل در فعاليتهاي عمراني و اجتماعي بايد با حمايت بيشتر از قراخيل،قراخيل را بعنوان نمونه و الگو معرفي نمود.

ايشان قول دادند كه طي برنامه ي ديگري ملاقاتي با بقيه اهالي قراخيل نيز داشته باشند.

قبل از سخنان استاندار محترم،جناب آقاي رضايي رياست محترم بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران طي سخناني به عرض خير مقدم پرداخته و به معرفي جايگاه قراخيل در زمينه شهيد و شهادت پرداختند.

 

 

بعد از فرمايشات ايشان،جناب آقاي عباسعلي عليجانزاده فرمانده محترم پايگاه بسيج ثارالله قراخيل ضمن عرض خير مقدم به استاندار محترم و هيئت همراه،به معرفي بخشي از فعاليتهاي عمراني و اجتماعي قراخيل پرداخته و اظهار داشتند با عنايت به مشاركت بي مانند قراخيل اين مردم لايق توجه بيشتري از طرف مسئولين مي باشند.

 

نظرات   

 
منتقد
+4 #2 منتقد در تاریخ: دوشنبه 10 آذر 1393 ، ساعت 11:09 ق ظ
سلام
من تو اون جمع حاضر بودم،واقعا شعف استاندار محترم از حضور در قراخيل و از مشاهده پروژه ها و فعاليت هاي قراخيل مشهود بود.
نقل قول
 
 
فاطمه زهرا
+7 #1 فاطمه زهرا در تاریخ: یکشنبه 09 آذر 1393 ، ساعت 09:09 ب ظ
دست مریزاد به اهالی فهیم وزحمت کش و پرافتخارقراخیل.
حقیقتا برخی از بزرگان ، جوانان و نوجوانان ولایت ما مایه آبروی محل هستن.خداقوت
نقل قول
 

ارسال نظر

کد امنیتی
بارگزاری مجدد

طراحی قالب توسط : گروه برنامه نویسی قرمز