امروز: پنج شنبه, 25 شهریور 1400

برنامه های هفته دفاع مقدس سال 95

  بسم الله الرحمن الرحیم

با فرا رسیدن 31 شهریور،سالروز حمله وحشیانه رژیم بعثی عراق به ایران اسلامی و آغاز هفته دفاع مقدس،برنامه های تدارک دیده شده به این مناسبت توسط پایگاه بسیج ثارالله قراخیل اجرا گردید.

اولین برنامه تدارک دیده شده،برگزاری مراسم زیارت عاشورا با یاد شهدا و ایثارگران دفاع مقدس در صحن مسجد مهدیه بود که پس از مراسم حاج آقا علیجانزاده فرمانده محترم پایگاه بسیج ثارالله قراخیل به تبیین برنامه های این هفته پرداختند.

 

 

 

 

 

از برنامه های هفته دفاع مقدس سرکشی به رزمندگان قراخیل بوده که بر همین اساس اعضای شورای پایگاه و چند تن از بسیجیان از برادر غضنفر روحانی از رزمندگان دفاع مقدس که در بستر بیماری بودند عیادت به عمل آمده و در منزل ایشان مراسم دعای توسل برگزار گردید.

 

 

 

 

 

 

مراسم بعدی برگزاری مراسم عظیم یادواره سرداران و 44 شهید قراخیل بود که امسال پرشورتر از سالهای گذشته برگزار گردید.از برنامه های روز یادواره پخش کلیپ شهدای قراخیل،سخنرانی سردار عمرانی،مداحی برادر محسن طاهری و پذیرایی از میهمانان شهدا بوده است.

برنامه بعدی تدارک دیده شده،پخش فیلم با موضوع دفاع مقدس بوده که فیلم آخرین شناسایی برای حضار پخش گردید.در این شب مستند تهیه شده توسط آقایان مصطفی جعفری و علی اصغر ناصری با محوریت شهید بلبلی برای عموم به نمایش در آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مراسم شب خاطره برنامه بعدی بوده که در این شب برادران سید علی موسوی،وحید کریم زاده،حاج کاظم علیجانزاده،مردان رمضانی و عباس جعفری به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداختند.در ادامه مراسم نیز برادر بلبلی برادر شهید خوشنام محمد بلبلی به مداحی پرداختند.

از برنامه های هفته دفاع مقدس،همایش کلیه اعضای شوراهای پایگاههای مساجد جهت معارفه و تعیین روند آتی فعالیت های پایگاه های مساجد بوده است.

اختامیه برنامه های هفته دفاع مقدس با برگزاری زیارت عاشورا و تقدیر از کلیه عزیزانی که در اجرای این برنامه ها همکاری و مساعدت داشته اند بوده است.

 

 

 

 

 

لازم به ذکر است به همت برادر قاسم بلبلی برای برادرانی که در این یادواره همکاری داشته اند اردوی دو روزه به شهر مقدس قم تدارک دیده شده است.

 

 

 

 

نظرات   

 
دلآرام
+3 #1 دلآرام در تاریخ: دوشنبه 12 مهر 1395 ، ساعت 08:07 ق ظ
سلام ..باتشکر از همه عزیزانی که حتی قدمی برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان انجام دادن...مراسم یادواره مثل همیشه باشکوه برگزارشد..برنام ه شب خاطره هم بسیار خوب بود.به امید روزی که به همت برخی بزرگواران ،خاطرات همه رزمندگان از گنجینه ذهن شان استخراج شود..
نقل قول
 

ارسال نظر

کد امنیتی
بارگزاری مجدد

طراحی قالب توسط : گروه برنامه نویسی قرمز