امروز: پنج شنبه, 25 شهریور 1400

برگزاري راهپيمايي روز قدس در قراخيل

بسم الله القادر

 

براي دومين سال متوالي، پس از تشكيل نماز جمعه در قراخيل، همراه با ديگر شهرهاي ايران، مقارن با آخرين جمعه ماه مبارك رمضان راهپيمايي روز قدس در قراخيل نيز برگزار گرديد.

راه پيمايي امسال به دلايل مختلف از جمله گرماي نسبي هوا و همچنين مقارن بودن با فصل كشاورزي با استقبال كمتري نسبت به سال گذشته برگزار گرديد.

نكته قابل تذكر به مسئولين امر اينكه ، با توجه به اينكه نهادينه كردن فرهنگ شركت در راهپيمايي در قراخيل نياز به برنامه ريزي،تبليغات و آسيب شناسي در طول چند سال دارد، بايد نسبت به اين موضوع با دقت و حساسيت بيشتري توجه نمود.

 

عكس:قراخيل آنلاين

چنانچه در اولين راهپيمايي كه بمناسبت 22 بهمن در قراخيل برگزار شده بود با توجه به حضور همه نهادها جهت تهييج مردم به حضور در راهپيمايي، شاهد حضور جمعيتي فراتر از انتظار بوده ايم ولي در راهپيمايي هاي بعد با توجه به تبليغات و توجه كمتر، جمعيتي كمتري در راهپيمايي حضور بهمرساندند.

از نكات قابل توجه راهپيمايي امسال حضور چشمگير اهالي روستاهاي اطراف در راهپيمايي بوده است.

انشالله بزودي شاهد نابودي رژيم اشغالگر اسرائيل باشيم.

اللهم عجل لوليك الفرج

نظرات   

 
حامد
+3 #4 حامد در تاریخ: دوشنبه 13 خرداد 1398 ، ساعت 02:03 ق ظ
به هر حال اگه الآن به نقشه مقاومت نگاهی بندازیم متوجه می شیم که اگه قبلا برخی می گفتند که شعار راه کربلا از قدس می گذرد چیزی جز وهم و خیالی بیش نیست اما الآن می بینیم که به واقعیت نزدیک تر شده و به قول روزنامه صیهونیستی "تایمز": ایرانی ها به دروازه های اسرائیل رسیده اند؛ یعنی ما به مرزهای جولان رسیدیم و تا فتح قدس چیزی نمانده است. اندکی صبر ...
نقل قول
 
 
phln
+3 #3 phln در تاریخ: دوشنبه 13 خرداد 1398 ، ساعت 02:03 ق ظ
در ادامه باید بگم که ما نتوانستیم ذهن نسل جوان را در برابر یک ایده ساده استعماری، یک سلب مالکیت زمین و غصب اراضی و یک ایده نژاد پرستانه تشکیل دولت صیهونیسم روشن کنیم. حرفهای ما شاید کهنه و تکراری بود و جوان ما نفهمید چرا اسرائیل نباید باشد و چرا حضور و وجود آن برای ماهیت سایر کشورها و ملل منطقه هم خطرناک است و مهم تر از آن "فلسطین" به قول مقام معظم رهبری، کلید رمزآلود فرج است. ما کهنه اندیشیدیم و در دام کلیشه اسیر شدیم و سالهاست دست به ترکیب و ایده های تبلیغاتی مان نزدیم.
نقل قول
 
 
حامد
+3 #2 حامد در تاریخ: دوشنبه 13 خرداد 1398 ، ساعت 02:03 ق ظ
امروزه با گذشت نزدیک به چهار دهه از برگزاری روز قدس باید نگاهی به گذشته داشت و با آسیب شناسی دقیق، چرایی عدم گستردگی و پویایی این روز نه تنها در سطح محلی (قراخیل) بلکه در سطح ملی مورد کنکاش قرار بگیره. شاید دلیل این مسئله «اجتماعی نکردن آرمان فلسطین» در افکار عمومی باشه. برای مثال اگه امکان اون باشه اطلاعات و آگاهی جامعه نسبت به فلسطین و رژیم صیهونیستی افزایش پیداکنه، مردم حضور بیشتر و پرشورتری در اینگونه راهپیمایی خواهند داشت.
نقل قول
 
 
هم محلي
0 #1 هم محلي در تاریخ: یکشنبه 12 خرداد 1398 ، ساعت 10:03 ق ظ
سلام
تو مساجد اونطوري كه ميبايست توسط روحانيون تبليغ و تاكيد به حضور نشد
از ظرفيت مدارس ميشد استفاده كرد
بهتر بود پايگاهها هم برا بسيجيانشون فراخوان بزن
انتظار جمعيت بيشتري داشتيم
نقل قول
 

ارسال نظر

کد امنیتی
بارگزاری مجدد

طراحی قالب توسط : گروه برنامه نویسی قرمز