امروز: دوشنبه, 28 مرداد 1398

با ارزشهاي مفتكي !

بنام خدا

شده تو دورو برتون ادمایی باشن که تمام سعیشونو میکنن که بتونن باکلاس و خوشپوش باشن ولی تهش هرچقدر تلاش میکنن تونگاهتون بازهمون ادمای عادی و ساده به نظر میان که حالا حالاها خیلی کار دارن تا بخوان حرفی برا گفتن داشته باشن !؟ همونایی که تو جمع  یه گوشه میشینن و با یه هیجان امیخته با شرم خاصی که تو نگاهشونه منتظرن یکی بهشون تعارفی کنه تا چیزی بردارن و به قول امروزیااز خودشون پذیرایی کنن ولی اخرشم از همه کمتر میخورن!؟ اونایی که هر وقت تو خیابون شمارو میبینن سرعت قدمهاشونو کم میکنن ووقتی بهتون میرسن مشتاقانه دستاتونو تو دستشون میگیرن تو چشاتون دقیق میشن وبیشتر از بقیه حال و احوالتونو میپرسن، از خودتون گرفته تا پدر و مادر و همسر و....! ولی شما همه احوالپرسیها وتوجهاتشونو سر سری جواب میدین که زودتراز دستشون خلاص شین!!؟ حتی شده که بعضیها وقتی اینجور ادما رو میبینن راهشونو کج میکنن و میرن تو کوچه علی چپ!!... قطعا ازین ادمای ساده و بی الایش دورو برتون دیدین... چه کم چه زیاد فرقی نداره! از من به شما نصیحت... !!

 

 

ادامه مطلب: با ارزشهاي مفتكي !

لحظات تكرار نشدني

  بنام خدا

تو زندگیه هر کدوم از ما آدما لحظاتی وجود داره که خیلی راحت ازشون میگذریم..! لحظاتی که مثل بعضی از ادمها ساکتن ولی درونشون پر از حرفهای ناگفته ست
این لحظه ها کم نیستن... ولی ما نسبت بهشون کم لطف میشیم و نادیده شون میگیریم....
.... کلا ما ادما خدای رد دادنیم
به راحتیه هر چه تمامتر اون لحظه های غیر قابل تکرارو نادیدشون میگیریم! لحظه هایی که نمیخوایم بفهمیم همینها قراره تو تنهاییهامون خاطره ساز شن!
ولی اونا از ما راحت نمیگذرن

 

 

ادامه مطلب: لحظات تكرار نشدني

سلام خدا بر مادر ادب

بسم الله الرحمن الرحيم

 

سلام بر مادر پسران !

سلام بر مادري كه ادب را تفسير كرد و به نيكي بر پسرانش تعليم داد.

سلام بر بانوي فهميده اي كه هر از گاهي فرزندانش را جمع ميكرد و يادآورشان ميشد كه "مبادا خود را همسنگ حسن و حسين بدانيد،آنها فرزند زهرايند و شما فرزندان من"

حقيقتا اگر حضرت زينب (س) نبود،شايسته تر از تو موصوفي براي "عقيلةالعرب" يافت نميشد.

 

ادامه مطلب: سلام خدا بر مادر ادب

شکر صد بار خدا را، که سعادت دارم ...

 بسم الله الرحمن الرحيم


شکر صد بار خدا را، که سعادت دارم فرصت آمدن و عرض ارادت دارم
باز در کسوت یک عبد گدا آمده ام من از این جامه به تن خلعت شهرت دارم
تولد شمس الشموش، معین الضعفاء و الفقراء، غریب الغربا، سراج الله، امام رضا عليه السلام بهانه اي شيرين براي عرض ارادت به آن آستان شريف شد تا اداي ديني كنيم به همه خوبيهاي آن امام رئوف.
خيلي وقتها كه گرد غربت بر سر و رويت مي نشيند و دلت هواي ديارت را دارد فقط نگاه به ضريح مضجع آن امام غريب است كه دلتنگي ها و غربتت را تسكين مي دهد.

 

 

ادامه مطلب: شکر صد بار خدا را، که سعادت دارم ...

دل نوشته

بسم الله الرحمن الرحيم

 

 

سلام دوستان،به پيشنهاد شما عزيزان،بخشي را در اين سايت در نظر گرفتيم تا مطالب ارسالي شما تحت عنوان "دل نوشته " در آن به نمايش در بيايد.

ادامه مطلب: دل نوشته

طراحی قالب توسط : گروه برنامه نویسی قرمز