امروز: دوشنبه, 06 خرداد 1398

مراسم سالگرد ارتحال امام خميني ره 95

بسم الله الرحمن الرحيم

 

بنا به سنت همه ساله،مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خميني رحمه الله در روز جمعه 95/3/14 در مسجد مهديه قراخيل برگزار گرديد.

در مراسم امسال كه همانند سالهاي گذشته با استقبال خوب اهالي ولايت مدار و با حضور مقامات استاني و شهرستاني برگزار گرديد پس از تلاوت آياتي از كلام الله مجيد توسط برادر ابوالفضل صادق نژاد و اجراي مجري آقاي ذكري قرا،كليپ تهيه شده از طرف واحد فرهنگي پايگاه بسيج ثارالله قراخيل كه شامل سير حركت حضرت امام خميني از 15 خرداد 42 تا انتخاب مقام معظم رهبري به عنوان رهبر بوده است پخش گرديد.

 

 

 

پس از آن بنا به پاسداشت مقام مدافعان حرم،به رزمندگان مدافع حرم آقايان حاج اصغر صادق نژاد،مجتبي مولائي،مرتضي مولائي و عقيل نبي پور كه از قراخيل به سوريه اعزام شده بودند برسم يادبود و تقدير لوح يادبودي اهدا گرديد.

سپس حضرت حجت الاسلام و المسلمين معلمي امام جمعه محترم شهرستان قائمشهر و نماينده محترم مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبري به ايراد سخنراني پرداختند.

ايشان ضمن تقدير از اهالي ولايت مدار قراخيل جهت برگزاري باشكوه اين مراسم به بيانات روشنگرانه مقام معظم رهبري در سالروز رحلت امام خميني ره اشاره نموده و به همه توصيه نمودند اين فرمايشات را به دقت بررسي كنند.

 

 

 

 

 

 

سپس برادر حاج اصغر صادق نژاد از رزمندگان دفاع مقدس و مدافع حرم به مديحه سرايي در وصف سالار شهيدان و شهداي دفاع مقدس و شهداي مدافع حرم پرداختند.

در پايان مراسم از شركت كنندگان به صرف ناهار پذيرايي به عمل آمد.

ارسال نظر

کد امنیتی
بارگزاری مجدد

طراحی قالب توسط : گروه برنامه نویسی قرمز